126329

SOFFBORD, 1930/40-tal.

Soffbord, 1930/40-tal.
Soffbord, 1930/40-tal.
Soffbord, 1930/40-tal.

Björk. Rund skiva med rutdekor i intarsia. Balusterformad fyrdelad pelarfot. H 60, diam 75.

Slitage. Fanérsprickor.

Utropspris
800 SEK