9 st rödvinsglas, höjd 16 cm. Två med nagg.
11 st vitvinsglas, höjd 14,5 cm. Ett med nagg.
12 st starkvinsgalas, höjd 11,5 cm.
11 st snaps-/likörglas, höjd 11,5 cm, två med nagg.
11 st selterglas, höjd 8 cm.
Åldersrelaterat slitage. Nagg förekommer.