Konst Klassisk svensk konst
1263309
Sven Bertil Berg
(Sverige, Född 1931)
Sven bertil berg, akryl på pannå signerad och daterad 1982.

SVEN BERTIL BERG, akryl på pannå signerad och daterad 1982

"Om man skickar en ångbåt från Waxholm..."35 x 35 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK