Konst Klassisk konst
1263329
Samuel john milton Brown
(Storbritannien, 1873-1965)
Samuel john milton brown, akvarell signerad.

SAMUEL JOHN MILTON BROWN, akvarell signerad

"Liverpool docks", bildyta 53,5 x 40 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK