Betsad furu. Soffa längd 190, djup 100, höjd 80, sitthöjd 35 cm. Bord längd 110, bredd 75, höjd 52 cm.
Slitage. Märken. Repor. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10