Allmoge
1263413
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.

Furu. Målat underrede. Enkelgrindar. Bredd 96 cm, längd 53+65+65 cm, höjd 76 cm.

Slitage. Torrsprickor. Renoverad. Senare målning, senare gångjärn.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 400
328
388
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 okt 13:35
3 400 SEK
17 okt 13:27
3 200 SEK
15 okt 15:10
3 000 SEK
13 okt 18:55
2 500 SEK
13 okt 12:17
1 500 SEK