Möbler Speglar
1263455

Del av bordsplateau / spegel, troligen Frankrike, 1800-tal.

Del av bordsplateau / spegel, troligen frankrike, 1800-tal.

Spegel med ram av försilvrad mässing. 43 x 34,5 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK