Belysning Ljuskronor
1263658
LJUSKRONA, 1800-talets slut.
Ljuskrona, 1800-talets slut.
Ljuskrona, 1800-talets slut.
Ljuskrona, 1800-talets slut.
Ljuskrona, 1800-talets slut.

Stomme i mässing. Behängd med olikslipade prismor. Fem ljusarmar samt fem elektriska ljuspunkter. Diameter 50 cm, höjd 65 cm.

Slitage. Smärre nagg. Bucklor. Ej funktionstestad. Ej

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
145
171
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 okt 15:03
1 500 SEK
17 okt 15:02
1 000 SEK
17 okt 15:02
800 SEK
17 okt 8:40
700 SEK
10 okt 11:41
500 SEK