Smycken Armband
1263698

Armband, 18K guld, senare 14K guldlås.

Armband, 18k guld, senare 14k guldlås.

Längd 18,5 cm.
Bredd 3-6 mm.
Vikt 13,8 g.

Åldersrelaterat slitage. Tennlagningar.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
700 EUR