126379

A. BOSMANS, olja på duk, Belgien, sign o dat 1925.

A. bosmans, olja på duk, belgien, sign o dat 1925.

Porträtt av gosse i sjömanskostym. 120 x 89.

Repor och krackelyrer.

Utropspris
5 000 SEK