1264148
Veikko Laukkanen
(Finland, Född 1930)
Veikko laukkanen, olja på duk, signerad och daterad -59.

VEIKKO LAUKKANEN, olja på duk, signerad och daterad -59.

Höstlandskap, 58 x 47 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR