Bruce Cohen

(USA, Född 1953)
Bruce Cohen
(USA, Född 1953)

BRUCE COHEN, blandteknik på papper, signerad Bruce Cohen.

Interiör. 57 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Förvärvad i LA, USA på 1980-talet.

Utropspris
11 000 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71