Design Övrigt
1264189
Ingeborg Lundin
(Sverige, 1921-1992)
Ingeborg lundin, vas/skål signerad orrefors glas.

INGEBORG LUNDIN, vas/skål signerad Orrefors glas

Signerad Orrefors Ariel Nr 871 O Ingeborg Lundin, (1965), diameter 14, höjd 11 cm

Repor. Mindre kantnagg undertill

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK