stål, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, gummiband, extra stållänk medföljer, cert December 99, box.
Caliber 1120, Serienr. 60409790, Boettnr. 168.1623 / 368.1623.
Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.