1264517
Matti Alapoti
(Finland, Född 1934)
Matti alapoti, olja på pannå, signerad.

MATTI ALAPOTI, olja på pannå, signerad.

Fågel, bildstorlek 40 x 28 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR