1264517
Matti Alapoti
(Finland, Född 1934)
Matti alapoti, olja på pannå, signerad.

MATTI ALAPOTI, olja på pannå, signerad.

Fågel, bildstorlek 40 x 28 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

8 dagar 16 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)