126457

UTDRAGSSOFFA, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

Utdragssoffa, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

Gråmålad. Sits med utdragsdel. Svängt krön med knoppar och dekor av bandfläta. L 180.

Slitage. Sprickor. Smärre skador.

Utropspris
2 500 SEK