Design Övrigt
1264697
Ulrica Hydman-Vallien
(Sverige, 1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, vaser, 2 st, glas, kosta boda artist collection, signerade.

Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 2 st, glas, Kosta Boda Artist Collection, signerade.

Gulddekor mot gråmelerad bakgrund. Signerade Kosta Boda Artist Coll Ulrica HV samt numrerade. Höjd 16-20 cm.

Smärre nagg.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK