Design Konstglas
1264700
Gunnar Cyrén
(Sverige, 1931-2013)
Gunnar cyrÉn, vas, glas, orrefors, 1990-tal.

GUNNAR CYRÉN, vas, glas, Orrefors, 1990-tal.

Grönt glas. Signerad Orrefors GC 4720.25 Gunnar Cyrén. Höjd 21 cm.

Smärre repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 600
251
294
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 okt 14:47
2 600 SEK
17 okt 14:47
2 400 SEK
17 okt 14:43
2 200 SEK
17 okt 14:43
2 000 SEK
16 okt 1:19
1 800 SEK