126471

RÖKBORD, 1900-talets början.

Rökbord, 1900-talets början.
Rökbord, 1900-talets början.
Rökbord, 1900-talets början.

Infälld stenskiva. Diam 59, h 57.

Bruksslitage, något lös list.

Utropspris
1 000 SEK