Konst Contemporary
1264742

Heta Kuchka

(Finland, Född 1974)
Heta kuchka, "uncle stewen".
Heta kuchka, "uncle stewen".
Heta kuchka, "uncle stewen".

Heta Kuchka, "Uncle Stewen".

A tergo sign. 2009. C-print på aluminium 80 x 52 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T29
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
450 EUR
Rekommendationer