1264780
FIGURINER, 2 st Meissen, efter Michel Victor Aci, 1800-tal
Figuriner, 2 st meissen, efter michel victor aci, 1800-tal.

Putti med polygrom dekor."Te le captive " samt "Je prends mon essor" Höjd 13,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delar saknas. Lagningar. Nagg.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK