FIGURINER, 2 st Meissen, efter Michel Victor Aci, 1800-tal

Putti med polygrom dekor."Te le captive " samt "Je prends mon essor" Höjd 13,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delar saknas. Lagningar. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK