1264860
Tuomas Nelimarkka
(Finland, 1925-1997)
Tuomas nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad -82.

Tuomas Nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad -82.

Vinterlandskap. 39 x 82 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR