Möbler Övrigt
1264891
PALL, allmoge, 1800-tal
Pall, allmoge, 1800-tal.
Pall, allmoge, 1800-tal.
Pall, allmoge, 1800-tal.
Pall, allmoge, 1800-tal.

På fyra ben. Skålad sits. Längd 80 cm, bredd 30 cm, höjd 58 cm.

Slitage. Torrsprickor. Benen med avslag.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
1 900
183
215
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
17 okt 9:56
1 900 SEK
12 okt 14:05
1 800 SEK