Möbler Stolar
1264920
Taburetter, ett par, Karl Johan, 1800-talets mitt.
Taburetter, ett par, karl johan, 1800-talets mitt.

Fanerade med mahogny. Sitthöjd 40, bredd 54 cm.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 15 timmar
1 500
145
171
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
29 okt 6:12
1 500 SEK
29 okt 6:11
1 200 SEK
27 okt 20:59
1 000 SEK
27 okt 14:29
600 SEK
26 okt 17:55
300 SEK