PARTI BÖCKER, 11 st, bla "Meubles et Ensembles Epoque Louis XVI". 1800-1900-tal.

"Mäsklighetens historia" av Hendrik van Loon, "Vetenskapliga och ovetenskapliga förströelser" av Carl Smith, "Esaias Tegnér samlade skrifter", "I will repay" av Baroness Orczy, sex band "Svensk författningssamling".
Två häften medföljer: "Alger Guide" resp "Landskrona stads historia till år 1658".

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
600 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

166. Dawid (Björn Dawidsson), "1133", 1983.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
9 500 SEK