MATBORD. Design Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark.

Teak. Ben i ek. 2 utdragskivor. L 140 (+50+50), b 90, h 72.
mod nr at-312

Skiva med brännskador och lagningar. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK