1265042
FIGURIN, porslin. Lladro, Spanien, 1900-tal.
Figurin, porslin. lladro,  spanien, 1900-tal.

Föreställande kvinna med hund. Höjd 45 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK