Camilla Wessman, väggskåp, "Trofé", Dux, 1990-tal.
Björk. Svart- och vitlackerade dörrar med bubbla av transparent plast. Hyllinredning. Bredd 62, djup 27, höjd 88 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10