Konst Modern svensk konst
1265327
Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, multipel, signerad och numrerad 183/250, daterad 1971.

Beck & Jung, multipel, signerad och numrerad 183/250, daterad 1971.

Komposition. 40 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram. Repor.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
2 500 SEK