Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Design Övrigt
1265354
Två serveringsbrickor varav en roterbar med kupa, Digsmed, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.
Två serveringsbrickor varav en roterbar med kupa, digsmed, danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Teak, kullager, akryl. Brännmärkta. Rund diameter 31,5 cm. Oval diameter 36 x 26 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott. Akrylkupan har repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V7

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

9 dagar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)