1265504
Väggplakett, porslin, H&Co Selb Bavaria Heinrich, Tyskland, 1900-talets andra hälft.
Väggplakett, porslin, h&co selb bavaria heinrich, tyskland, 1900-talets andra hälft.

Motiv av påfågel. 32 x 25 cm. Monterad i ram.

Obetydligt ytslitage.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
2 500 SEK