Smycken Armband
1265562
Efva Attling
(Sverige, Född 1952)
Efva attling, ring, armband och hänge med kedja, 'love bead' silver med rökkvarts.

Efva Attling, ring, armband och hänge med kedja, 'love bead' silver med rökkvarts

Storlek 16/50. Längd 45,5 cm. Totalvikt 14 gram. Etui Efva Attling

Bruksslitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J415
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 900
188
228
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 jan 21:08
1 900 SEK
8 jan 20:46
1 800 SEK
7 jan 10:26
1 700 SEK
5 jan 16:36
1 500 SEK
5 jan 12:26
1 000 SEK