Allmoge
1265600

Bord med klaffar, 1800-tal troligen Hälsingland.

Målat bord med låda och klaffar. Total längd 145, bredd 76, höjd 69 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
5 000 SEK