126561

ASSIETTER, 4 st, porslin, Kina. 1700-tal.

Assietter, 4 st, porslin, kina. 1700-tal.

Dekor av trädgårdsmotiv i underglasyrblått. Diam 16.

Slitage samt nagg.

Utropspris
800 SEK