1265734
Arvo Summanen
(Finland, 1928-2006)
Arvo summanen, olja på duk, signerad.

Arvo Summanen, olja på duk, signerad.

"Druvor", 55 x 54 cm.

Krackelyr.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T62
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
200
2 032
238
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (6 bud)
27 nov 20:22
200 EUR
27 nov 20:22
180 EUR
27 nov 20:21
170 EUR
27 nov 18:36
160 EUR
25 nov 15:52
140 EUR