Design Möbler
1265997
Carl Malmsten, sideboard, 1900-talets andra hälft Waggeryds möbelfabrik.
Carl malmsten, sideboard, 1900-talets andra hälft waggeryds möbelfabrik.

Sideboard fanerat med björk. Tre skåpsdörrar med bakomliggande hyllor samt lådor. Längd 156, djup 44, höjd 91 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK