Design Möbler
1265998
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, vitrinskåp, herrgården, 1960-tal, bodafors.

Carl Malmsten, vitrinskåp, Herrgården, 1960-tal, Bodafors

Tvådelat grålackerat med vitrindörrar i överdelen. Underdel med dörrar och lådor. Brännmärkt Carl Malmsten Bodafors. Bredd 104, djup 39, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Slutpris
9 450
913
1 078
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
23 okt 10:22
9 450 SEK
23 okt 10:22
9 250 SEK
23 okt 10:21
9 050 SEK
23 okt 10:21
8 850 SEK
23 okt 10:20
8 650 SEK