Design Möbler
1265998
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, vitrinskåp, herrgården, 1960-tal, bodafors.

Carl Malmsten, vitrinskåp, Herrgården, 1960-tal, Bodafors

Tvådelat grålackerat med vitrindörrar i överdelen. Underdel med dörrar och lådor. Brännmärkt Carl Malmsten Bodafors. Bredd 104, djup 39, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 11 timmar
8 250
796
934
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 8 450 SEK. Läs mer.
Budhistorik (30 bud)
17 okt 22:46
8 250 SEK
17 okt 22:38
8 050 SEK
17 okt 22:38
8 000 SEK
17 okt 22:37
7 850 SEK
17 okt 22:37
7 650 SEK