Belysning Ljuskronor
1266008
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.

Stomme av gulmetall behängd med prismor. Sex ljusarmar. Tre ljuspunkter.
Diameter 50, höjd 65 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
2 000
198
241
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
21 jan 6:38
2 000 SEK
20 jan 18:28
1 500 SEK
17 jan 13:26
1 200 SEK
14 jan 17:47
1 100 SEK
14 jan 11:35
1 000 SEK