Möbler Skåp & Byråar
1266022
Hörnskåp, funkis, 1930/40-tal.

Hörnskåp fanerat med betsad björk. Två dörrar. Inredning med flyttbara hyllor. Bredd 69, djup 54, höjd 153 cm. Nyckel finns.

Helhetsintrycket är gott. Märken.

Utropspris
3 000 SEK