Design Övrigt
1266098
Taklampa, 1960/1970-tal.
Taklampa, 1960/1970-tal.
Taklampa, 1960/1970-tal.
Taklampa, 1960/1970-tal.

Metallstomme behängd med 20 st glasskivor. Diameter 45 cm. Total höjd 60 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis. Ej funktionstestad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR