1266105
Karol Kowalski-Wierusz
(Polen, 1869-1953)
Karol kowalski-wierusz, olja på duk, signerad.

Karol Kowalski-Wierusz, olja på duk, signerad.

På jakt. 48 x 64 cm.

Krackelerad, oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
34 000
3 283
3 879
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (45 bud)
18 okt 11:10
34 000 SEK
18 okt 11:10
33 000 SEK
18 okt 11:10
32 000 SEK
18 okt 11:10
31 000 SEK
18 okt 11:10
30 000 SEK