Design Möbler
1266340
Ole Wanscher
(Danmark, 1903-1985)
Ole wanscher, soffbord,  danmark, 1960-tal.

Ole Wanscher, soffbord, Danmark, 1960-tal.

Brickmärkt. Ett soffbord i palisander med vändbar skiva, ena sidan med svart laminat. 80 x 80, höjd 53 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK