PARTI SILVER, 13 delar, bla Holland, England och Ryssland, 1800-1900-tal.

Miniatyrer i form av bla väderkvarn, ströare i form av kannor, rakborste, kam. H 3-11.

Slitage, smärre bucklor.

Utropspris
1 200 SEK