Smycken Örhängen
1266555

Örhängen, 14K vitguld. Importstämplat M Hyvärinen, Åbo.

Örhängen, 14k vitguld. importstämplat m hyvärinen, åbo.

Höjd 19 mm. Bredd 10 mm.
Vikt 4,4 g.

Obetydligt ytslitage. Små bucklor.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
200
2 020
243
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 feb 15:59
200 EUR
24 feb 15:56
190 EUR
24 feb 15:55
180 EUR
24 feb 15:34
160 EUR
21 feb 20:07
65 EUR