Arne Jones E1299

Vägghylla, björk, beställningsarbete, 1940-/50-tal.

Bredd 82,5 cm, djup 25,5 cm, höjd 133,5 cm.

Torrsprickor. Slitage. Skador.

Utropspris
250 EUR