Smycken Ringar
1266809
RING 18K guld med smaragder och briljanter ca 0,15 ct totalt
Ring 18k guld med smaragder och briljanter ca 0,15 ct totalt.

Total vikt 4,2 g. Storlek 16,5/52.

Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK