Möbler Stolar
1267131
Arne Jacobsen
(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, barstolar, ett par, "sjuan", fritz hansen, 2000-tal.

Arne Jacobsen, barstolar, ett par, "Sjuan", Fritz Hansen, 2000-tal.

Svartlackerad ask. Kopplade ben av förkromat stål. Märkt och etikettmärkt. Sitthöjd 78 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
581
6 016
686
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (16 bud)
21 okt 20:36
581 EUR
21 okt 20:36
561 EUR
21 okt 20:05
541 EUR
21 okt 20:05
521 EUR
21 okt 19:00
520 EUR